Schola przy Kościele św. Antoniego w Łodzi-Łagiewnikach

Wszystko co się tyczy organizacji pracy scholi

Ogłoszenie

Forum powstało po to, żeby każdy mógł wypowiadać się na temat funkcjonowania scholi. Pismo zniesie wszystko więc jeżeli coś komuś się nie podoba to proszę o tym pisać(jeżeli nei chce tego powiedzieć w prost). Proszę jednocześnie o odwiedzanie forum w piatki wieczorem lub soboty rano, celem dowiedzenia sie czy proba sie odbedzie :) no chyba ze ktos lubi posiedziec w kosciele 1,5 godziny w sobote rano. Pozdrawiam GuitarMAN

#1 2008-04-12 10:13:09

GuitarMAN

Administrator

10545418
Call me!
Skąd: Łagiewniki
Zarejestrowany: 2008-02-02
Posty: 15
Punktów :   

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sprawa wygląda tak. Doszedłem do wniosku że jednak jeszcze troszkę z Wami pogram... oczywiście jeśli chcecie... jutro będzie próba o 8.30 ale muszę porozmawiać z o.Andrzejem. Jeżeli sie dogadamy to będę grał do czerwca.

Offline

 

#2 2008-04-12 12:34:11

siostra.Jolanta

Nowy użytkownik

6887865
Skąd: Łagiewniki City
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 6
Punktów :   

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja Ci powiem tak...jezeli chodzi o to...trzeba było pisać wczesniej a nie 10 minut przed próbą...i dziś graliśmy z bratem...dobra imienia nie pamietam ale to nie jest wazne...wazne ze wiem jak wyglada i go poznam...i bylo super...mamy na jutro wszystkie piosenki wiec jak dla nas to próba jest o 8.40 z tym bratem...i zeby nie bylo ze mam do Ciebie pretensje...czy cos ale jesli chodzi o proby to to sie pisze wczesniej...aha i jak cos to dogaduj sie z O.Andrzejem...i nie wmawiaj nam ze nie przychodzimy na proby tylko powiedz prawde...czemu nie chcesz z nami grac... Z poważaniem s.jolanta

Ostatnio edytowany przez siostra.Jolanta (2008-04-12 12:35:57)

Offline

 

#3 2008-04-12 21:03:44

GuitarMAN

Administrator

10545418
Call me!
Skąd: Łagiewniki
Zarejestrowany: 2008-02-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rozbawilas mnie... no ale skoro tak do tego podchodzisz... to Twoja sprawa. Bylo super czyli lepiej wiec nie mam przynajmniej wyzutow sumienia. Jesli macie na jutro sklad caly to ja sie nie bede jutro zjawial u was. powodzenia i SZCZESC BOZE

Offline

 

#4 2008-04-13 16:25:30

siostra.Jolanta

Nowy użytkownik

6887865
Skąd: Łagiewniki City
Zarejestrowany: 2008-02-06
Posty: 6
Punktów :   

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A ja Ci napisze tak...bylo super..bo chociaz normalnie...ktos nas wkoncu rozumie...i taka jest prawda:P

Offline

 

#5 2008-04-13 19:22:15

GuitarMAN

Administrator

10545418
Call me!
Skąd: Łagiewniki
Zarejestrowany: 2008-02-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

siostra.Jolanta napisał:

A ja Ci napisze tak...bylo super..bo chociaz normalnie...ktos nas wkoncu rozumie...i taka jest prawda:P

spoko... tym bardziej sie ciesze... ze przynajmniej bedziecie miec lepiej.

Zegnam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.extraklasa.pun.pl www.pzd.pun.pl www.smanager09.pun.pl www.clanupk.pun.pl www.shamannking.pun.pl